[vc_row][vc_column][vc_column_text]Etkili ve hızlı aşk büyüsü Od kara Büyüsü yapmak
Etkili ve hızlı bir şekilde aşk büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz ; Sevdiğini geri kazanmak, kendine aşık etmek için kullanılır eski bir büyüde Od kara büyüsüdür. Od kara aşk büyüsü çok eski çağlardan günümüze gelen bir Asya şaman büyüsüdür. Çar, Çur, Çor bu üç isim orta Asya Türklerince çok tanınan ve çekinilen üç büyük cinin adıdır. Bu gün bile dilimize yerleşmiş olan karman çorman olmak ve çar çur etmek deyimleri onların hala unutulmadığını teyit eder gibidir. Bu cinlerin yardımıyla yapılan aşk büyüsü od kara adından da anlaşılacağı gibi kara ateş büyüsüdür.

Od ateş kara’da yanık karası is anlamındadır. Od kara aşk büyüsünü istediği kisiyi kendine aşık etmek için kullananlar olduğu gibi od karadan sevgiliyi elde tutma büyüsü olarak da yararlanılır yine eşlerinin yalnızca kendilerine bağlı sadık olmasını isteyenler de bu aşk büyüsünden faydalanmışlardır. Od kara aşk büyüsü yapmak için eskiler deri kullanırmış. Günümüzde bunu temin çok güç bir şey olmasa da kolaylık açısından kağıttan yararlanılmaktadır.

İki kağıt alınır üst üste konulur, üstteki kağıda bir kalem ile iyice bastırarak (alttaki kağıda sadece izlerin çıkması gerekir karbon kağıdı kesinlikle kullanılmamalıdır.) aşağıda görüldüğü gibi bir üçgen çizilir. Üçgenin ortasına aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi bir daire çizildikten sonra etkili olması için altta kalan kağıda üstteki kağıdın işi bittikten sonra olmak şartıyla şekilde görülen kırmızı renkteki çizgilerin kırmızı renk kullanılması kaydıyla çekilmesinde fayda vardır. Bu işlem daha sonra anlatılacaktır. Kağıtları bir birine üst ve alt kenarlardan bantlamak ve üstteki kağıttaki şekillerin alttaki kağıda düzgün çıkmasını sağlayacaktır.

Ortadaki dairenin içine aşık olması istenen kişinin adı düzgünce yazılır. Dairenin dışına yukarıdan başlayıp saat istikametinde devam edilerek aşk büyüsünü yaptıran kişinin adı daireyi çevreleyecek şekilde yazılır. Yine yukarıdaki şekilde görüldüğü gibi ayna etkisi yaratmış ters vaziyette olmak üzere sağdan sola olarak çar, çur, çor adları yazılır. Bu adlar üç büyük cinin adlarıdır. Gece saat üçten sabah güneş doğana kadar söylenen işlemler yapılabilir. Üstteki kağıt yakılır külleri iyice karıştırılıp parmak ucu hafifçe ıslatılarak alttaki diğer kağıdın üzerindeki çizgi izleri üzerine sürtülür. Yavaş yavaş alttaki kağıt üzerinde yakılan büyünün bir kopyası çıkacaktır. Bu kopya üzerine kalem değdirilmez sadece kırmızı çizgiler çekilmek istenirse bu kırmızı çizilecek hatlar kırmızı kalemle çekilebilir. Kesinlikle diğer yazı ve çizimler is karası kül ile oğuşturularak meydana çıkarılmalıdır.

Küllerin bıraktığı izler kafidir. Daha sonra bu yazılı kağıt alınır ve temiz bir ortamda saklanır. Okuma işi yapılacak saatte öylece alınır ve bu kağıda göz gezdirip bir yandan da bu üç büyük cinin adları okunur çar, çur,çor tam 490 kez okumak gerekir.

Bu okuma işlemleri her gün aynı saatte aynı sayıda olmak üzere yedi gün tekrarlanır. Bir hafta yedi günün sonunda od kara büyüsü yapılan kişi büyüyü yaptırana derin bir aşk besler onun aşkıyla adeta yanar tutuşur. Yazılı olan tılsımlı kağıt atılmaz katlanıp temiz bir beze sarılarak saklanır, istenildiğinde okunur. Aşkı taze tutmak için arada bir okumak faydalı olacaktır denmektedir.
detaylı bilgi almak isterseniz Süryani Yılmaz Hoca ile iletişime geçin

Od kara Büyüsü Nedir? Odkara Büyüsü Neden Yapılır?

Od kara büyüsü nedir? Od kara büyüsü neden yapılır? Tarih boyunca tüm insanlık aşkı aramıştır. Aşk uğruna savaşlar yapılmış, koca devletler aşk uğruna yıkıma sürüklenmiştir. İnsanların çağlar boyunca aşkı aramasının sebebi, aşkın beraberinde huzur ve mutluluğu getirmesinden kaynaklanmıştır. Âşık olan kişi aşkına karşılık bulduğunda sonsuz bir saadetle ödüllendirilmiş gibi olur. Aşkın huzur veren sakinliği ve ilişkilerdeki belirsizliklerden kurtarması kişiyi dinginleştirir. Belirtildiği gibi tarih boyunca süren aşk arayışı günümüzde de devam etmektedir. Günümüzde kişilerin platonik aşka sıklıkla düşmesiyle eski büyülerden olan od kara büyüsü tanımının ne olduğu, od kara büyüsünün nasıl yapıldığı ve zararının olup olmadığı sıklıkla sorulmaya başlanmıştır.

Od kara büyüsü platonik aşıklar için platonik sevdadan kurtuluşun anahtarı, üzücü günlerin bitmesi için bir umut ışığıdır. Od kara büyüsü temelde bir bağlama büyüsüdür. Odkara büyüsü sayesinde büyü yapılan kişi büyü yaptıran platonik aşığına, aşkla bağlanır. Kökeni Afrika kıtasına dayanan odkara büyüsü hızlı etki vermesi ve zararlı bir büyü olmaması sebebiyle sıklıkla tercih edilen büyüler arasındadır. Yalnız odkara büyüsünü kesinlikle gerçek ve bilgili bir medyumun yapması gerekir. Çünkü büyü ritüeli sırasında her adımın doğru sıra ve doğru bir şekilde yapılması, niyetin düzgün belirtilmesi gerekir. Ayrıca büyü sırasında kullanılacak malzemeleri ancak gerçek bir medyum tedarik edebilir. Odkara büyüsünü, gerçek bir medyum yerine sıradan bir insana yaptırıldığı takdirde tutmayacak daha da kötüsü yapılacak yanlışlar büyük sorunlara yol açacaktır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]