[vc_row][vc_column][vc_column_text]

kısmet Açma Büyüsü

Kısmetsizlik evlenilecek birinin çıkmaması, çıktığında da işin ters gitmesi gibi, iş konusunda bir türlü düzen olmaması, düzen tutturulamaması ve elini attığı her dalın kuruması gibi olan durumlar. Belli başlı bir sebep olmamasına rağmen tüm kısmet kapılarının kapalı olması. Kişinin üzerine yapılmış olan direkt bir kısmet bağlama büyüsü olabilir. Bu tür durumlarda yapılmış olan büyünün bozulması ve kısmet kapılarının açılması mümkündür. Vefk ve muskalarla kısmet açma büyüsü gerçekleştirilir.

Kapalı olan kısmeti açma için yapılan dualardır.  Kısmet açmak için yapılan duanın kabul edilip edilmemesi tamamen Allah’ın iradesine ve takdirine kalmıştır. Allah bazen kulunun iyiliği için duasını kabul eder. Bazen ise duanın kabulü kulun menfaatine aykırı olacağından duayı reddeder.

Kısmet açma büyüsü işe yarayıp yaramadığına kesin karar vermek mümkün değildir. Fakat tedbir kuldan takdir yüce Allah’tandır. kişiler kısmet açma duasının tatbikini kendi üzerine düşeni yerine getirmeli ve sonrasını Allah’ın takdirine bırakmalıdır.

Nasıl Yapılır?

Kısmeti bağlı olan kişi namazdan sonra ellerini Yüce Dergâh’a açarak “Allah’ım sen kısmet açılması için dua arayışı içinde olduğumu benden iyi bilirsin. Zira Sen bana benden yakınsın ve bana şahdamarımdan daha yakın olduğunu söylüyorsun. Öyleyse lütfen benim kısmetimi açıp hayırlı bir eş nasip eyle. Sen dua edilenlerin en hayırlısısın.” Âmin

Bu şekilde dua etmek içten yapılan yakarış Arş-ı Ala’yı bile titretir. Ayrıca kısmet açma duasını yapan zor durumda kaldığı anda ellerini açar Rabbi’ne ve Allah müşkül durumda olanların dualarını geri çevirmez. Bir kişi kendisin de kısmet bağlama büyüsü olduğundan şüphe duyuyorsa kısmetini açmak için “Ayet-el Kür-si” yazılmalıdır. Düz beyaz bir kâğıda Misk zağferan ve biraz da su karışımıyla iyi bir saatte yazılmalıdır. Uygulamadan sonra değişiklikler hayretle görülmektedir. Kısmet açma duası bu şekilde yapılmalıdır.

“Ya Rabbim, herhangi bir sebeple kısmetimde kapalılık, bağlılık varsa, ben her türlü bağlılıktan kurtulmaya niyet ediyorum. Şansımın, kaderimin önünde duran engeller tamamen kalksın. Bahtım ve her türlü kısmetim benim için en hayırlı olacak şekilde açılsın. Allah’ım senin kapına kadar geldim, senden istiyorum. Kaderimin, kısmetimin kapılarını ancak sen açabilirsin. Yüce Kur’an’ın hürmetine, Senin kelamın olan surelerin ve Ayeti kerimelerin hürmetine kısmetimin açılmasına izin ver. Ya Rabbim. Âmin.”

Bunun dışında Süryani geleneğinde ayrı bir öneme sahip Tavuz Kuşu tüylerinden farklı renklerde 41 tane alınız ve bunlarla yapılacak ritüeller belirlenir. bu çalışma  kısmetinizi 41 kat artıracaktır İLETİŞİM 

Kısmet Açma Büyüsünün Amacı Nedir?

Kısmet açma büyüsü amacında iyi niyetler bulunmaktadır. Amaç sizinle ilgilidir. Başkasına kötü niyetler besleyerek, zarar vermek amacıyla yapılmamaktadır. Bilindiği üzere kötülük olsun diye yapılan birçok büyü çeşidi vardır. Bunlar insanları ayırmak, birbirinden soğutmak hatta zarar vermek için de yapılmaktadır. Kısmet açmada konu sadece sizin kapanan bahtınızla ilgili bir konudur. Yani başkalarına zarar vereceğinizi düşünmediğinizden dolayı bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

İş hayatında inişli çıkışlı birçok sorun ile karşılaşmanız gayet doğal bir durumdur. Ama bunlar hep iniş yönündeyse bu işte bir terslik var demektir. Çünkü insan hayatında hep kayıplara uğramaz. Yeri geldiğinde bol paralar kazanacak yeri geldiğinde az kazanacak yeri geldiğinde de kaybedecektir. İş hayatı böyledir. Kazanırken her şeyin yolunda olduğunu fark ederken kaybetmenin de bir sınırı olduğunu unutmamalısınız. Daha fazla kayıplara uğramadan kapanan bahtınızı açtırabilirsiniz.

Çok güzel bir genç kız olabilirsiniz. Mesleğiniz de vardır. Herkesle uyum sağlayan hem neşeli hem mütevazi bir huya da sahip olabilirsiniz. Bu durumda evlenmenize etken hiçbir şey yok gibi görünmektedir. Sizinle evlenmek isteyen birçok kişinin olması yani taliplerinizin olması doğaldır. Evlenince mutlu bir yuvanın sahibi olacağına da inanıyorsunuzdur. Ama durum hiç de sizin düşündüğünüz planladığınız gibi değildir. Hayalini kurduğunuz muylu yuvaya bir türlü ulaşamıyorsunuzdur. Bu durumda kısmetiniz kapanmış ya da kapatılmış olmasın? Bu konuyu düşünmelisiniz.

Yine aynı şekilde çok yakışıklı, iş güç sahibi, maddi imkanları olan, iyi bir aileye sahip bir erkek de olabilirsiniz. Böyle bir erkekle hangi genç kız evlenmez ki? Zaten genç kızların istedikleri de bunlardan ibarettir. Yakışıklı bir koca, işi olan, maddi sorunu olmayan iyi bir aileye sahip bir eş modeli…Bütün bu imkanlar size sunulmuş, evlilik yaşınız gelmiş hatta geçmesinden korkuyorsunuz ama hala gönlünüzdeki kraliçeyi bulamamışsınız. Bu durumda da bir terslik var diye düşünmelisiniz. Kısmetiniz kapanmış olabilir mi?

Bütün bunlardan yola çıkarak kısmet açma büyüsü yaptıranlar, kendileri hakkında işlerinin yolunda gitmesini isteme amacını gütmektedirler. İş, aşk, ev gibi özel hayatlarındaki tersliklere ve olumsuzluklara dur demek için bu büyü yapılmakta ve yaptırılmaktadır. Bunda da sıkıntılı herhangi bir durum yoktur. Sizler de hayatınızdaki bütün bu olumsuzlukları düşünerek bu büyüyü yaptırmak ya da yaptırmamak tamamen sizin düşüncenizle ilgili bir durumdur.

Kısmetinizin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Kısmetinizin kapanmış ya da kapatılmış olduğunu anlamanız aslında oldukça basittir. İşlerinizin yolunda gitmiyorsa, oldukça güzel ve iyi huylara sahip olmakla birlikte evlenecek birini bulamıyorsanız sizin kısmetiniz kapanmış demektir. Ayrıca büyünün tesirinde olan kişiler çevresindeki insanlarla anlaşamazlar. Onlarla devamlı tartışırlar. Yani huysuz ve aksi bir hal aldığınızı düşünüyorsanız da kısmetiniz kapanmış demektir. Eşiniz, sevgiliniz ve yakın çevrenizle ilgili problemler yaşıyorsanız size yapılmış olan büyünün tesirinde kalmışsınız demektir. Kötü niyetli kişilerin sizin kısmetinizi kapattırmış olacağını da düşünmelisiniz.

Nasip kısmet denilen olay sizlere zor günler yaşatabilir. Kendinizde bu gibi olumsuzlukları gören kişi en kısa zamanda bir medyumu ziyaret etmelidir. Kısmet açma büyüsü ile kapanmış olan nasibinizi tekrar açtırabilir ve eski mesut, güzel günlerinize kavuşabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü Duaları

Dua etmek, olmasını istediğimiz her işimizde yapılması gereken bir durumdur. İnanan bütün insanlar gönüllerinden geçen bir şeyin olması için muhakkak ki dua ederler. Bazen kendi ettiğimiz duaların yanı sıra daha kuvvetli destekler almak isteyebiliriz. Kısmet açma büyüsü yapan kişiler, bu büyünün olması ve kapanan talihin tekrar geri gelmesi için bazı dualar okurlar. Bunlar 3-5 kez hatta daha fazla da okunmaktadır. Dua okunmadan hiçbir büyü yapılmaz.

Gerekli olan diğer malzemelerin yanı sıra dua kısmet açma büyüsünde oldukça etkendir. Yapılan dua ile birlikte niyet söylenir. Bu niyetin gerçekleşmesi istenilir. Gerçekleşeceği zaman iple çekilir. Bunun olabilmesi yani büyünün gerçek amacına ulaşabilmesi için büyüyü yaptıran kişinin buna inanması, büyüyü yapan kişinin de işinde uzman olması gerekir. Uzman biri her türlü büyüyü yapabilecek teknik güçlere sahiptir. Altıncı his dediğimiz hisleri kendinde bulundurur. Onların enerjisi ayrıcalıklıdır. Herkes de olmaz.

Medyumlar bu işte uzmandır. Hele bir de üstün doğa güçlerine sahipse o zaman büyünün tutması yüksek ihtimaldir. İsteyen herkesin medyum olamayacağı bir gerçektir. Bunun eğitimi ve yolları olmuş olsa da kişilerdeki enerji ve üstün güçler yeterli değilse medyum olmak bir hayaldir. Yapılan duaları bilmek, gereksinim duyulan özel eşyaları belirlemek medyumun kalitesiyle ve işini iyi yapmasıyla ilgili bir durumdur.

Kısmet Açma Büyüsü Sonuçları

Hayatımızda olmasını isteyip de olduramadığımız gelişmeler varsa; destek almak isteriz. Bunlar için farklı büyüler bulunmaktadır. Büyü yaptırmak insanlığın var oluşundan bu yana baş vurulan bir yöntemdir. Kısmet açma büyüsü de uzun asırlardan bu yana uygulanan bir yöntemdir. Büyü olumlu sonuç verdiğinde kişinin iş hayatı bol kazançlı bir hale gelmektedir. Aşk hayatında da olumlu gelişmelerle karşılaşacaktır.

Evli ya da bekar kişiler iş ya da aşk hayatında bu büyüye baş vurmaktadırlar. Büyünün sonucunda hayatınızın yolunda gittiğini göreceksiniz. Kapanan talihinizin geri geldiğini ve işlerinizin sizin istediğiniz doğrultuda yürüdüğünü almış olduğunuz destekle görebilirsiniz. Bu durumda mutlu olmamanız için de hiçbir engel kalmamış demektir. Eski mutlu ve güzel günlerinize tekrar kavuşmanız mümkündür.

Kısmet Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kısmet açma büyüsü yaptıranlar, kısmetlerinin oldukça arttığını göreceklerdir. Normalden fazla kısmet görüldüğünde bu büyünün bozulması da söz konusudur. Nasıl ki büyü yapılıyorsa onun bozulması da gerçekleştirilir. Bu durumdan hariç kötü niyetli kişilerin başkalarına yaptırdıkları kısmet kapanma büyüsünü bozdurmak da mümkündür. Üzerinizde bir ağırlık hissediyorsanız, asabi ve sinirli bir hale girmişseniz ve bunun nedenini anlamıyorsanız size büyü yapılmış olabilir.

Üzerinizde gördüğünüz bu olumsuzlukların yanı sıra hayatınızdaki her şey ters gidiyorsa kısmetiniz kapatılmış olabilir. Bu durumda yapılması gereken üzerinizdeki büyünün bozulmasıdır. Bunu da işinin ehli kimselerden yardım alarak başarabilirsiniz. iletişim

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]