[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Büyüler, insanların hayatında bazı doğaüstü güçlerin kullanılması yoluyla bazı değişimlere neden olma çabaları, uygulamaları ve davranışları olarak yapılmaktadır. Büyü, büyü yapmayı bilen kişiler tarafından yapılır. Bu iş bilgi gerektirdiği için hocalar da büyü yapma ve bozma faaliyetlerini bilirler. Birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri de geri getirme büyüsü olarak bilinmektedir. Hocalar geri getirme büyüsü için yardıma gelen danışanlarına yardım ederek sorunlarını, dertlerini, sıkıntılarını çözme yoluna girerler. Bunun için danışanlarına dürüst ve güvenilir bir şekilde hizmet verirler.

En Hızlı Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

En hızlı geri getirme büyüsü yapılırken en önemli olan durum, kişinin niyetidir. Ayrıca bir Hoca  aracılığı ile işlem yapılması bu aşamada uygulanacaktır. Çünkü en hızlı geri getirme büyüsü yapılırken üç harfliler ile çalışma sağlanır. Büyü yapılacak olan kişinin aklına ve kalbine girilmeye çalışılır. Büyüyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin rüyalarında ona gösterilir. Özlem duygusu yaratılır. Acı çekilmesi sağlanır. Bu sayede de kolay bir şekilde giden kişinin acı çekerek anında dönmesine yardımcı olunur.

Üç harfliler ile çalışma yapılacağı için Hoca aracılığı ile yapılan çalışmalar daha etkili ve kesin sonuçlar verecektir. Bunun yanında da yapılan işlemlere ilişkin olarak kişinin kendisini de üç harflilerden koruması gereklidir. Bunun için büyü yapan kişiye korunma muskası verilir. Büyü yapılan kişi için ise çeşitli işlemler yapılır.

Giden kişinin eşyaları ve saç telinin üçe bölünerek her birinin ayrı ayrı dua okunup mezara gömülmesi, giden kişiyi geri getirmektedir. Bu kişinin aşk acısı ile bir ölü gibi olmasını ve gittiği insandan ayrı kalmamak amacı ile anında koşarak geri gelmesini sağlar. Giden kişi için saç teli, çorabı, atleti, yattığı çarşaf veya yastıkta sinmiş kokusu var ise bu nesnelerin herhangi birisi, üçe bölünerek üç ayrı gece içinde ayrı ayrı dualar ile yakılmalıdır. Bu duaları size çalıştığınız hoca  verecek ve akabinde sizin için korunmanızı da sağlayacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Büyünün anlaşılmasında daha çok olağandışı durumlar ve ani değişimler söz konusu olmaktadır. Geri getirme büyüsü anlaşılmasında kişilerin geri gelmesi, barışmak istemesi, olumlu bir havaya girmesi, pişman olması, özür dilemesi gibi durumlar ortaya çıkabilir.  Büyünün anlaşılması ancak bu şekilde meydana gelir. Büyü yaparken kişinin medeni bilgilerinin ayrıntılarıyla bilinmesi de büyüyü etkili kılan diğer unsurlar olarak uygulanmaktadır. Geri getirme büyüsü etkili bir büyüdür.

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü sevdiği kişinin kendini bırakması ve kişiye dönmesi için yapılan bir manevi ritüellerdir. Üç harflilerle iletişimi güçlü olan kişiler iletişime geçerek evi terk eden kişiyi, ayrılan sevgiliyi kendine bu büyü ile geri döndürme oluyor. En tesirli geri getirme büyüsü olarak gündemdedir. Sadece sevgiliyi, eşi bir araya getirmekle kalmayıp ledün ilminde cansız varlıklar için de uygulanmaktadır. Bu büyüyle sevdiklerinizle hep beraber yaşaya bilinecektir. Süryani Yılmaz Hoca ile İletişime geçebilirsiniz

Gideni Geri Getirme Büyüsü Neden Bir Tane Değildir?

Gideni geri getirme büyüsü neden bir tane değildir? Neden gideni geri getirme büyülerinin yapılışları farklıdır? Her insana aynı gideni geri getirme büyüsü uygulana bilir mi? Gibi soruların oldukça basit bir cevabı vardır. Çünkü büyü yapılacak her insan aynı değildir. Büyü yapılacak kişinin karakteri ve iradesi hangi büyünün yapılacağını belirlemede önemli bir etkendir. Örneğin, en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi çok güçlü insanlar yüzünden ortaya çıkmıştır.

İradesi güçlü insanlar büyü tesiri altına çok zor girerler bu nedenle onlara özel çok kuvvetli büyüler yapılması gerekir. Lakin bu en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi zayıf insanlara yapılırsa üzücü sonuçlar doğurabilir. İradesi zayıf insan bu çok etkili büyüyü kaldıramayacak ve fiziksel olarak baş ağrıları halsizlik ve yorgunluk gibi sorunlarla baş etmek zorunda kalacaktır. En tesirli gideni geri getirme büyüsü oldukça zor olduğundan, sıradan medyumların bile bu büyüleri yapmaları önerilmez bu nedenle bu büyüyü yalnızca işinde çok iyi ve deneyimli medyumlar yapabilir.

İple Yapılan Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Gideni geri getirme büyüleri medyumların gizli bilgilerini barındırsa da bazı büyülerin nasıl yapıldığı halk tarafından da bilinmektedir. Örneğin:

İple yapılan gideni geri getirme büyüsü oldukça meşhur olan gideni geri getirme büyülerinden biridir. İple yapılan gideni getirme büyüsünün en önemli püf noktası, büyüde kullanılan ipin rengidir. Bu büyüde genel olarak ip siyah renktedir. Bazı medyumlar beyaz renkli ipte tercih edebilir ama sayıları oldukça azdır. Ancak renkli ipler bu büyünün felaketi olur. Çünkü renkli ip kullanılan gideni geri getirme büyüsü istenilen şekilde tutmadığı gibi niyetin tersine bir etkide gösterir. Bu nedenle ipin rengi çok önemlidir deneyimsiz medyumlardan ve büyünün bu tarz zararlarından korunmak için mutlaka büyüye başlanmadan ne renk ip kullanılacağını sormak gerekir.

Büyüye ise ipi alıp bir tepsi üzerine koyarak başlanır. (İp kesinlikle renkli olmamalıdır) daha sonra tepsideki ipin yanına kişilerin resmi konur. İp tepsiden alınır ve okunmuş suya batırılır ve kuruyana kadar resimlerin yanında bekletilir. İpin kurumasıyla resimler ateşe verilerek kül olana dek beklenir. Resimlerin kül olduğu durumda yanındaki ipe hiçbir şey olmayacaktır. Son aşama olarak ip ve küller tepsiden alınarak bir ağacın altında toprağa gömülür ve işlem biter. Bu işlem doğru şekilde yapıldığında etkili olacaktır lakin iple yapılan gideni geri getirme büyülerinin tesiri biraz uzun zaman almaktadır.

 

Resimle Yapılan Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle yapılan gideni geri getirme büyüsü, iple yapılan gideni geri getirme büyüsünün aksine oldukça hızlı tesir eder. Bu nedenle en hızlı gideni geri getirme büyüleri arasında yer alır. Bu büyünün püf noktasını ise enerji oluşturur. Ritüel sırasında oluşacak enerjiyi yönetmek ve yönlendirmek yüksek önem arz eder. Püf noktasının enerji olması yönüyle resimle yapılan gideni geri getirme büyüsü ritüeli sırasında enerjiyi yönetememek ya da yanlış yönlendirmek gibi bir sorun yaşanırsa büyü amacından sapar ve kötü sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle kesinlikle gerçek ve deneyimli bir medyumla çalışılmalıdır.

Resimle yapılan gideni geri getirme büyüleri en çok sevgililer arasında yaşanan ayrılıklarda kullanılır. Hızlı olması ve birçok faydası bulunması sebebiyle sık tercih edilen resimle gideni geri getirme büyüsü, hakiki ve deneyimli medyumun ritüelde oluşan enerjiyi büyü yapılacak kişiye göndermesiyle tesir etkisini göstermeye başlar. Büyünün adından da anlaşılacağı üzere bu büyü için resim gereklidir. Ama büyü için kullanılan diğer malzemeler halk tarafından bilinmemekte yalnızca gerçek medyumlar tarafından bilinip tedarik edilebilmektedir. Resimle gideni geri getirme büyüsünün son aşaması resimlerin toprağa gömülmesiyle olur. Resimler toprağa gömüldükten sonra büyü tamamlanır ve hızlı bir şekilde etki gösterir. Resimle gideni geri getirme büyüsünün hızlı olmasının yanı sıra oldukça faydalı etkilerinin olması da tercih sebebidir. Bu faydaları sıralamak gerekirse:

  • Büyü tamamlanıp hızlı bir şekilde tesirini gösterdikten sonra büyü yaptıran kişinin hiçbir şey yapmasına gerek yoktur. Çünkü büyü yapılan kişi işlem tesirini gösterir göstermez saplantılı bir şekilde büyü yaptıran kişiden haber almak isteyecek, merak edecek ve ona ulaşabilmek için her yola başvuracaktır.
  • Resimle gideni geri getirme büyüsünün en önemli faydalarından biri de büyü yapılan kişinin, büyü yaptırana saygı ve sevgisinin artmasıdır. Hatta bu saygı ve sevgi o kadar artar ki dünyada büyü yaptıran kişiden daha fazla kimseyi o derece sevmez ve saygı duyamaz.
  • Resimle gideni geri getirme büyüsünün en önemli avantajlarından biri de terk eden sevgili yeni bir aşka yelken açmışsa bile bir anda partnerinden soğuyacak ve ondan kurtulmak isteyecektir. Çünkü büyü tesirini gösterdikten sonra büyü yaptırılan kişi yalnızca büyü yaptıranı düşünecek onunla olmak isteyip onun sevgisiyle mutlu olacaktır. Geri kalan tüm ilişkiler büyü yaptırılan için adeta bir işkence olacaktır. Büyü yaptıran kişide resimle gideni geri getirme büyüsü sayesinde iki farklı büyü yapıp zaman kaybetmek yerine tek büyüyle amacına ulaşabilecektir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Gideni geri getirme büyüsü direk insan iradesine karşı yapılır bu nedenle büyüye maruz kalan kişilerde köklü ve sıra dışı değişikliklere neden olur. Gideni geri getirme büyüsü, umutsuz aşıklar için olduğu kadar maddi çıkarları sarsılmasın diye uğraşan insanlar için de muhteşem bir çözüm yoludur. Gideni geri getirme büyüsü sayesinde sevgilerinden ayrılmak istemeyen ama partnerleri tarafından buna zorlanan insanlar yeniden mutlu bir ilişki başlatıp, ömür boyu kalıcılığıyla sevgi ve saygı dolu ilişkiler kurabilirler. Hatta bu büyü sayesinde ilişkileri öncesinden bile güzel olma şansı yakalar çünkü artık arada koparılamayacak bir bağ oluşmuştur.

İş partnerlerinden kopmak istemeyen insanlar ise gideni geri getirme büyüsü sayesinde işlerini kurtaracak ve belki de iflastan kurtulacaktır. Ortaklık ilişkileri de daha sağlam olacak çünkü büyü yapılan partner, büyü yaptıran iş partnerine sevgi ve saygıyla bağlı olduğu için onun zararına olacak her türlü işten kaçınacak ve işlerini ömür boyu şeffaflık ve sadakat içerisinde yürütecektir. Bir başka örnek olarak da çocukların ebeveynlerine yaptıkları gideni geri getirme büyülerinin etkilerinden bahsedilebilir.

Bazen biten evlilikten sonra bir tarafın sadece eşi değil çocuklarını da terk etmesiyle yaşanan üzücü durum için gideni geri getirme büyüsü kullanıldığında evini terk eden ebeveyn ailene geri dönecek ve eskisinden daha fazla sevgi duyduğu ailesiyle mutlu bir hayat sürecektir. Bunun tam tersi bir örneğinde de aşktan gözü kör olmuş bu nedenle ailesine karşı çıkan, artık ailesiyle görüşmeyen çocukları için ebeveynler gideni geri getirme büyüsüne başvurur. Bu büyü sayesinde yanlışa sürüklendiğine inandıkları çocuklarını kurtarabilir aynı zamanda aile huzurlarını ve mutluluklarını yeniden sağlayabilirler.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Zararlı mıdır?

Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Gideni geri getirme büyüsü büyü kurallarına uyularak ve hakiki, deneyimli medyumlar tarafından açık niyetlerle yapıldığında kesinlikle zararsızdır. Ancak deneyimsiz medyumlar ya da medyuma ihtiyaç duymayacağını düşünecek gaflete kapılan sıradan insanlar tarafından yapılan gideni geri getirme büyülerinin tutmadığını görecektir.

Büyülerin tutmaması dışında deneyimsiz bir şekilde yapılan gideni geri getirme büyüleri, büyük yanlışlara sebep olacak bu da büyü yapan kişinin öyle bir amacı olmamasına rağmen büyü yapılan kişiye zarar vermesine olanak sağlayacaktır. Bu zarar yapılan yanlışın boyutuna göre değişiklik gösterir. Ama genel olarak rastlanan büyü yapılan kişinin baş ağrıları çekmesi, devamlı kendini halsiz, yorgun hissetmesi ve kendini bir boşluk içinde bularak mutsuzluk hissi yaşaması gibi geçici durumlar söz konusu olabilir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]