[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Evlilik Büyüsü Nedir?

Bayanda olsa, erkekte olsa her insan belli bir yaşa geldiği zaman karşı cinsi ile tanışıp, evlenmek istemektedir. Bu normal ve doğal bir şeydir. İnsanoğlu neslinin devam edebilmesi için evliliğe ilk adım atması gerekmektedir. Ancak bazı durumlarda evlilik olayı gerçekleşmeyip, taraflar ayrılmak zorunda kalmaktadır. Bu durumlar aile baskısı, çevre baskıyı, geçimsizlik ya da başka sebepler olabilmektedir. Tamda bu noktada evlenmek isteyen çiftler bir çıkar yol bulamaz hale gelir. Burada ise devreye evlilik büyüsü isminde ki büyü girmektedir. Evlilik büyüsü bir tür ak büyü kategorisinde yer almakta olan büyü çeşididir ve amacı iyi niyetlidir. Evlilik büyüsünde bir türlü düzgün ve doğru bir ortam oluşturamayıp, evlenemeyen çiftlerin birleştirilmesi hedeflenir.

Bu büyü yapıldığı zaman çiftlerin karşısına çıkan her türlü olumsuzluk giderilecektir. Evlilik büyüsünde örneğin, çiftlerden birisinin ebeveynleri yüzünden çiftler evlenemiyor ise bu büyü ebeveynleri etkisi altına alarak,  ebeveynlerin çiftlerin evlenmesine razı olmasına sebep olur. Evlilik büyüsünün tek amacı evlilik yolunda kişiler ilerlerken karşılarına çıkacak olan olumsuzluk durumunu tamamen ortadan kaldırıp, yok etmektedir. Bu sebepten dolayı da ak büyü kategorisine alınmış olan bir büyü çeşididir. Diğer evlilik büyüleri gibi birbirlerini istemeyen çiftleri birleştirmek üzere yapılan bir büyü değildir. Bu büyüde birbiri ile evliliğe razı olan çiftlerin karşılarına çıkan maddi geçimsizlik ya da herhangi bir sebebin çözümü hedeflenmektedir. 

Evlilik Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Henüz evlenmemiş olan çiftler arasında evliliğe uzak olan tarafı ikna edebilmek amacı ile uygulanan evlilik büyüsü, her geçen gün daha fazla sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Sevdiği kişi ile evlenme hayalleri kuran ancak ondan bir türlü istediği yanıtı alamayan kişilerin son çare olarak başvurduğu evlilik büyüsü, kısa sürede yapılabilen ve etkilerini de aynı şekilde gösterebilen bir büyü olarak da tanımlanabilmektedir. Evlilik büyüsü yaptırmayı düşünen ve evlilik büyüsü nasıl anlaşılır diyen kişilere ise büyünün en bilinen belirtilerine örnekler verilebilir.

Evlilik İçin Aşk Büyüsü Yapmak

Evlilik yoluna girmiş çiftlerin hislerinden eksiklik duydukları durumlarda başvurulan evlilik için aşk büyüsü çalışması hakkında detaylı bilgi verecek olursak şöyle tarif edebiliriz; Uzayan evlilik sürecinden bazen kadın ya da erkek hislerini köreltebilir ve eskisi gibi bağlı hissetmeyebilir. Bunların bir takım rahmani ve şeytani çalışmalar neticesinde gerçekleşebileceği gibi kendi kendine de olabilir. Yani kişi kendi özgür iradesiyle de birdenbire değişebilir ve artık isteyemiyorum diyebilir. Zira bazı durumlarda nikah masasında insanların nasıl da öylece kalakaldıklarını bile çok iyi biliriz. Bunların defaten örnekleri bazen filmlere bile konu olmuştur.

Aşk büyüsü yaparken evlilik için hazırlıyorsanız bununla ilgili Süryani Yılmaz hocamız sizlere bir aşk aşılamanın tüm formüllerini verecektir. Bunlar birçok kitaptan seçme dualar toplanmak suretiyle gerçekleşir. Bunlar Süryani Yılmaz hocamızda toplu halde bulunan kitaplarda mevcuttur. Süryani Yılmaz hocamız yıllarını kendi kitaplarını yazmak için de harcadığı için durumunuza uygun bir aşk duasını derhal sizinle paylaşır. Bu okumaların ve çalışmaların neticesinde uygulamaya maruz kalan kişi tam anlamıyla bir kara sevdaya ve aşka düşecektir. Bu yanan kıvılcım bir aşk büyüsü çalışması ile desteklenir ise sönmeyen bir güneşe dönüşür ve siz arzu ettiğiniz kişinin kalbinde ve zihninde aralıksız olarak bir fener gibi yanarsınız. Aşk büyüsünün etkisi öyle büyüktür ki sonuçları çok çarpıcıdır. Hocamızın sık sık tekrar ettiği bu ritüelin başarı şansı çok yüksek olduğu gibi evlilik için aşk büyüsü arayan tüm insanların da dikkatini çekmiş, zaman içinde pek çok bir araya gelmeyen insanların bir araya gelmesini sağlamıştır.

konu ile ilgili detaylı bilgi almak için Süryani Yılmaz Hoca ile iletişime geçebilirsiniz

Evlilik Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Evlilik büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genellikle evlenmek isteyen insanlar olmaktadır. Evlilik büyüsünü kadın veya erkek ihtiyaç duyan herkes yaptırabilir. Kendini maddi ya da manevi olarak evlenmeye hazır hisseden insanların karşısına bir talip çıkmadığında ya da karşısındaki kişi bunu istemediğinde evlilik büyüsü yapılmaktadır. Bunlardan başka;

 • Evlenmek istediği kişiye kavuşmak isteği ile kavuşamayanlar evlilik büyüsü yaptırarak evlenmek istediği kişiye kavuşmalarını kolaylaştırabilirler. Aradaki engeller bazen insanların birbirine kavuşmasını zora sokabilir. Bu engelleri ortadan kaldırabilmek için toplumumuzda sıkça yaptırılan bir büyü olarak evlilik büyüleri karşımıza çıkmaktadır. Evlenmeye engel olarak karşımıza çıkabilen sorunlar arasında birçok neden kendini göstermektedir. Bunlardan birkaç tanesini şöyle sıralayabiliriz;
 • Evlenmeyi çok isteyen kişilerin önüne engel olarak aileleri çıkabilir. Bu durumda yapılan evlilik büyüsünün amacı karşı olan kişinin fikrini değiştirmeye yöneliktir. Evlilik büyüsü yaptırmanın amacı aslında çok masum ve güzel bir amaca hizmet etmek içindir. Aradaki muhabbeti arttırmak amacıyla yapmadıkları için toplum tarafından kabul edilen çokça uygulandığı görülen büyüler arasında yer almaktadır. Evlilik büyüsü ak büyüler olarak nitelendirilen büyüler Arasında yer almaktadır.
 • Evlilik büyüsü aşık olunan kişinin evliliğe yanaşmaması durumunda da yapılabilmektedir. Böylesi bir durumda ise kişinin fikrini değiştirmesini çabuklaştırmak için yapılır.

Evlilik Büyüsü Kimlere Yaptırılmalıdır?

Evlilik büyüsü nedir? Nasıl Yapılır? Evlilik büyüsü herkesin yapabileceği bir büyü değildir. Hayırlı bir işe yardımcı olmak amacıyla yapılan evlilik büyüsü mutlaka işi iyi bilen biri tarafından yapılmalıdır. Tecrübeli ve bilgili bir medyum ya da hoca tarafından yapılması gereken bir büyü çeşididir.

Evlilik büyüsü icra eden hocalar öncelikle çok geniş bilgi sahibi olmalıdır. Evlilik büyüsü konusunda geniş bilgi sahibi olmak yeterli değildir. Aynı zamanda uygulama açısından da yeterli olmak gerekmektedir. Evlilik büyüsü yapan hocalar da bazı özelliklerin olması gerekmektedir bu özellikleri şöyle sıralamak mümkündür;

 • Evlilik büyüsü yaptırmaya karar verdiğiniz hoca daha evvel mutlaka evlenme büyüsü yapmış olması gerekmektedir.
 • Evlilik büyüsü yapmış olduğu kişilerin aldığı sonuçlar çok önemlidir. Yolunda gitmeyen herhangi bir şey olup olmadığının araştırılması gerekir.
 • Evlilik büyüsü yaparken gerekli tecrübeye sahip olmalıdır.
 • Ruhani varlıklarla iletişim kurabilen doğa üstü yeteneklere sahip kişilerce evlilik büyüsü yapılmalıdır.
 • Evlilik büyüsünde okunacak dualar oldukça önemlidir. Bunların neler olduğunu ve kaç defa okunması gerektiğini sadece medyum hocalar bilir.
 • Evlilik vefkinin büyü içinde yer alması gerekir. Evlilik vefki yapılışı ve çeşitleri de fazladır.

Evlilik büyüsü yaptırmak güvenilir midir? Sorusu bu aşamada herkesin aklına gelecek bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapılan veya yaptırılan bir evlilik büyüsünün başarılı olabilmesi için bazı şartların oluşması gerekir. En kesin sonuçların alınabildiğini etrafımızda görebildiğimiz evlilik büyüsünün yapılması gerçek bir medyum tarafından olmalıdır. Evlenme büyüsü uygun şartlar sağlanarak yapıldığında, evlilik büyüsü yapılan kimse için evlenmek için bir aday olmadığı bir durumda bile evlenmesi mümkün olabilmektedir. Fakat daha önce de belirttiğimiz gibi evlilik büyüsü yaptırılmak istenen kişinin iyi araştırılması gerekmektedir. Yeteneksiz ve acemi bir medyuma büyü yaptırıldığı takdirde ters tepki görmek mümkündür. İşinde tecrübeli olmayan bir medyum veya hocaya yaptırılan evlilik büyüsünün sonucunda ortam bozulur ve daha da kötü duruma düşülmesi mümkündür.

Evlilik büyüsü ev ortamında yapılabilir. Fakat çok risklidir. Elinizde yeterli büyü tarifi ve dua olsa bile bu işi yaparken ruhani güçleri ile hizmet eden medyumların önemi çok büyüktür. Evlilik büyüsü yapacak olan hocanın altıncı hissinin çok kuvvetli olması da çok önemlidir. Büyüyü uygulayan medyum veya hoca yaptığı büyüyü hissederek yapmalıdır. Sizler de evlilik büyüsü yaptıracaksanız doğru adrestesiniz. Medyum hocamız garantili ve hızlı bir şekilde evlilik büyüsünü gerçekleştirmektedir.

Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik Büyüsü Yaptırmanın Zararları Nelerdir?

Evlilik büyüsü nedir? Nasıl Yapılır? İncelemelerini tamamladıktan sonra herhangi bir zararı var mıdır sorusu da kafanızı kurcalamış olabilir. Öncelikle herkesin bilmesi gereken önemli bir konu şudur; Büyü yapmak ve yaptırmak ciddi ve yüksek bir sorumluluk isteyen bir uygulamadır. Evlilik büyüsünün zararlı olup olmaması yapılış şekline bağlıdır. Evlilik büyüsü yaptırılmak istenen kişi başka birisi ile evli ise kendi gerçek yuvasının yıkımına neden olur.

Bu durum ise suçu günahı olmayan insanların haksız yere yuvalarını yıkmak demektir. Evlilik büyüsü yaptırmak için gereken şartların başında büyü yaptırmak isteyen insan ile karşılıklı bir duygu alışverişinin olması gerekmektedir. Aşk büyüsü, evlilik büyüsü gibi büyüler insanlar üzerinde hayatını mahvedecek büyüklükte etkilere sahip olabilir. Masum bir nedenle yaptırılan evlilik büyüsü yeterli ve gerekli ilim sahibi olmayan bir insana yaptırıldığında bir yuvanın haksız yere yıkılmasına bile neden olabilir.

Evlilik Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kendisine evlilik büyüsü yapılmış ola kadın ya da erkek yapılan büyünün etkisiyle bazı belirtiler göstermektedir. Bu belirtiler şunlardır;

 • Sürekli yorgun ve dalgındır.
 • Kalabalık ortamlardan sürekli kaçar ve yalnız kalmak ister.
 • Çok konuşmaz.
 • Sevdiği kişiden başka herkesi değersiz gibi görür ve bu şekilde davranır.
 • Hayal ile gerçek arasında davranışlar gösterir.
 • Algılamada sıkıntı yaşar.
 • Uyku düzeni bozulur.
 • İştahı kesilir.

Evlilik Büyüsü Etkileri Kalıcı mıdır?

Evlilik büyüsü nedir? Nasıl Yapılır? Yapılan bütün büyüler gibi evlilik büyüsü de kalıcı etkilere sahiptir. Evlilik büyüsü yapıldığı fark edildiği anda büyü bozma yoluna gidilirse büyüyü bozmak ve evlilik büyüsünün etki alanından kurtulmak mümkündür.

Evlilik Büyüsü Nedir?

Bayanda olsa, erkekte olsa her insan belli bir yaşa geldiği zaman karşı cinsi ile tanışıp, evlenmek istemektedir. Bu normal ve doğal bir şeydir. İnsanoğlu neslinin devam edebilmesi için evliliğe ilk adım atması gerekmektedir. Ancak bazı durumlarda evlilik olayı gerçekleşmeyip, taraflar ayrılmak zorunda kalmaktadır. Bu durumlar aile baskısı, çevre baskıyı, geçimsizlik ya da başka sebepler olabilmektedir. Tamda bu noktada evlenmek isteyen çiftler bir çıkar yol bulamaz hale gelir. Burada ise devreye evlilik büyüsü isminde ki büyü girmektedir. Evlilik büyüsü bir tür ak büyü kategorisinde yer almakta olan büyü çeşididir ve amacı iyi niyetlidir. Evlilik büyüsünde bir türlü düzgün ve doğru bir ortam oluşturamayıp, evlenemeyen çiftlerin birleştirilmesi hedeflenir.

Bu büyü yapıldığı zaman çiftlerin karşısına çıkan her türlü olumsuzluk giderilecektir. Evlilik büyüsünde örneğin, çiftlerden birisinin ebeveynleri yüzünden çiftler evlenemiyor ise bu büyü ebeveynleri etkisi altına alarak,  ebeveynlerin çiftlerin evlenmesine razı olmasına sebep olur. Evlilik büyüsünün tek amacı evlilik yolunda kişiler ilerlerken karşılarına çıkacak olan olumsuzluk durumunu tamamen ortadan kaldırıp, yok etmektedir. Bu sebepten dolayı da ak büyü kategorisine alınmış olan bir büyü çeşididir. Diğer evlilik büyüleri gibi birbirlerini istemeyen çiftleri birleştirmek üzere yapılan bir büyü değildir. Bu büyüde birbiri ile evliliğe razı olan çiftlerin karşılarına çıkan maddi geçimsizlik ya da herhangi bir sebebin çözümü hedeflenmektedir. 

Evlilik Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Henüz evlenmemiş olan çiftler arasında evliliğe uzak olan tarafı ikna edebilmek amacı ile uygulanan evlilik büyüsü, her geçen gün daha fazla sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Sevdiği kişi ile evlenme hayalleri kuran ancak ondan bir türlü istediği yanıtı alamayan kişilerin son çare olarak başvurduğu evlilik büyüsü, kısa sürede yapılabilen ve etkilerini de aynı şekilde gösterebilen bir büyü olarak da tanımlanabilmektedir. Evlilik büyüsü yaptırmayı düşünen ve evlilik büyüsü nasıl anlaşılır diyen kişilere ise büyünün en bilinen belirtilerine örnekler verilebilir.

Evlilik İçin Aşk Büyüsü Yapmak

Evlilik yoluna girmiş çiftlerin hislerinden eksiklik duydukları durumlarda başvurulan evlilik için aşk büyüsü çalışması hakkında detaylı bilgi verecek olursak şöyle tarif edebiliriz; Uzayan evlilik sürecinden bazen kadın ya da erkek hislerini köreltebilir ve eskisi gibi bağlı hissetmeyebilir. Bunların bir takım rahmani ve şeytani çalışmalar neticesinde gerçekleşebileceği gibi kendi kendine de olabilir. Yani kişi kendi özgür iradesiyle de birdenbire değişebilir ve artık isteyemiyorum diyebilir. Zira bazı durumlarda nikah masasında insanların nasıl da öylece kalakaldıklarını bile çok iyi biliriz. Bunların defaten örnekleri bazen filmlere bile konu olmuştur.

Aşk büyüsü yaparken evlilik için hazırlıyorsanız bununla ilgili Süryani Yılmaz hocamız sizlere bir aşk aşılamanın tüm formüllerini verecektir. Bunlar birçok kitaptan seçme dualar toplanmak suretiyle gerçekleşir. Bunlar Süryani Yılmaz hocamızda toplu halde bulunan kitaplarda mevcuttur. Süryani Yılmaz hocamız yıllarını kendi kitaplarını yazmak için de harcadığı için durumunuza uygun bir aşk duasını derhal sizinle paylaşır. Bu okumaların ve çalışmaların neticesinde uygulamaya maruz kalan kişi tam anlamıyla bir kara sevdaya ve aşka düşecektir. Bu yanan kıvılcım bir aşk büyüsü çalışması ile desteklenir ise sönmeyen bir güneşe dönüşür ve siz arzu ettiğiniz kişinin kalbinde ve zihninde aralıksız olarak bir fener gibi yanarsınız. Aşk büyüsünün etkisi öyle büyüktür ki sonuçları çok çarpıcıdır. Hocamızın sık sık tekrar ettiği bu ritüelin başarı şansı çok yüksek olduğu gibi evlilik için aşk büyüsü arayan tüm insanların da dikkatini çekmiş, zaman içinde pek çok bir araya gelmeyen insanların bir araya gelmesini sağlamıştır.

konu ile ilgili detaylı bilgi almak için Süryani Yılmaz Hoca ile iletişime geçebilirsiniz

Evlilik Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Evlilik büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genellikle evlenmek isteyen insanlar olmaktadır. Evlilik büyüsünü kadın veya erkek ihtiyaç duyan herkes yaptırabilir. Kendini maddi ya da manevi olarak evlenmeye hazır hisseden insanların karşısına bir talip çıkmadığında ya da karşısındaki kişi bunu istemediğinde evlilik büyüsü yapılmaktadır. Bunlardan başka;

 • Evlenmek istediği kişiye kavuşmak isteği ile kavuşamayanlar evlilik büyüsü yaptırarak evlenmek istediği kişiye kavuşmalarını kolaylaştırabilirler. Aradaki engeller bazen insanların birbirine kavuşmasını zora sokabilir. Bu engelleri ortadan kaldırabilmek için toplumumuzda sıkça yaptırılan bir büyü olarak evlilik büyüleri karşımıza çıkmaktadır. Evlenmeye engel olarak karşımıza çıkabilen sorunlar arasında birçok neden kendini göstermektedir. Bunlardan birkaç tanesini şöyle sıralayabiliriz;
 • Evlenmeyi çok isteyen kişilerin önüne engel olarak aileleri çıkabilir. Bu durumda yapılan evlilik büyüsünün amacı karşı olan kişinin fikrini değiştirmeye yöneliktir. Evlilik büyüsü yaptırmanın amacı aslında çok masum ve güzel bir amaca hizmet etmek içindir. Aradaki muhabbeti arttırmak amacıyla yapmadıkları için toplum tarafından kabul edilen çokça uygulandığı görülen büyüler arasında yer almaktadır. Evlilik büyüsü ak büyüler olarak nitelendirilen büyüler Arasında yer almaktadır.
 • Evlilik büyüsü aşık olunan kişinin evliliğe yanaşmaması durumunda da yapılabilmektedir. Böylesi bir durumda ise kişinin fikrini değiştirmesini çabuklaştırmak için yapılır.

Evlilik Büyüsü Kimlere Yaptırılmalıdır?

Evlilik büyüsü nedir? Nasıl Yapılır? Evlilik büyüsü herkesin yapabileceği bir büyü değildir. Hayırlı bir işe yardımcı olmak amacıyla yapılan evlilik büyüsü mutlaka işi iyi bilen biri tarafından yapılmalıdır. Tecrübeli ve bilgili bir medyum ya da hoca tarafından yapılması gereken bir büyü çeşididir.

Evlilik büyüsü icra eden hocalar öncelikle çok geniş bilgi sahibi olmalıdır. Evlilik büyüsü konusunda geniş bilgi sahibi olmak yeterli değildir. Aynı zamanda uygulama açısından da yeterli olmak gerekmektedir. Evlilik büyüsü yapan hocalar da bazı özelliklerin olması gerekmektedir bu özellikleri şöyle sıralamak mümkündür;

 • Evlilik büyüsü yaptırmaya karar verdiğiniz hoca daha evvel mutlaka evlenme büyüsü yapmış olması gerekmektedir.
 • Evlilik büyüsü yapmış olduğu kişilerin aldığı sonuçlar çok önemlidir. Yolunda gitmeyen herhangi bir şey olup olmadığının araştırılması gerekir.
 • Evlilik büyüsü yaparken gerekli tecrübeye sahip olmalıdır.
 • Ruhani varlıklarla iletişim kurabilen doğa üstü yeteneklere sahip kişilerce evlilik büyüsü yapılmalıdır.
 • Evlilik büyüsünde okunacak dualar oldukça önemlidir. Bunların neler olduğunu ve kaç defa okunması gerektiğini sadece medyum hocalar bilir.
 • Evlilik vefkinin büyü içinde yer alması gerekir. Evlilik vefki yapılışı ve çeşitleri de fazladır.

Evlilik büyüsü yaptırmak güvenilir midir? Sorusu bu aşamada herkesin aklına gelecek bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapılan veya yaptırılan bir evlilik büyüsünün başarılı olabilmesi için bazı şartların oluşması gerekir. En kesin sonuçların alınabildiğini etrafımızda görebildiğimiz evlilik büyüsünün yapılması gerçek bir medyum tarafından olmalıdır. Evlenme büyüsü uygun şartlar sağlanarak yapıldığında, evlilik büyüsü yapılan kimse için evlenmek için bir aday olmadığı bir durumda bile evlenmesi mümkün olabilmektedir. Fakat daha önce de belirttiğimiz gibi evlilik büyüsü yaptırılmak istenen kişinin iyi araştırılması gerekmektedir. Yeteneksiz ve acemi bir medyuma büyü yaptırıldığı takdirde ters tepki görmek mümkündür. İşinde tecrübeli olmayan bir medyum veya hocaya yaptırılan evlilik büyüsünün sonucunda ortam bozulur ve daha da kötü duruma düşülmesi mümkündür.

Evlilik büyüsü ev ortamında yapılabilir. Fakat çok risklidir. Elinizde yeterli büyü tarifi ve dua olsa bile bu işi yaparken ruhani güçleri ile hizmet eden medyumların önemi çok büyüktür. Evlilik büyüsü yapacak olan hocanın altıncı hissinin çok kuvvetli olması da çok önemlidir. Büyüyü uygulayan medyum veya hoca yaptığı büyüyü hissederek yapmalıdır. Sizler de evlilik büyüsü yaptıracaksanız doğru adrestesiniz. Medyum hocamız garantili ve hızlı bir şekilde evlilik büyüsünü gerçekleştirmektedir.

Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik Büyüsü Yaptırmanın Zararları Nelerdir?

Evlilik büyüsü nedir? Nasıl Yapılır? İncelemelerini tamamladıktan sonra herhangi bir zararı var mıdır sorusu da kafanızı kurcalamış olabilir. Öncelikle herkesin bilmesi gereken önemli bir konu şudur; Büyü yapmak ve yaptırmak ciddi ve yüksek bir sorumluluk isteyen bir uygulamadır. Evlilik büyüsünün zararlı olup olmaması yapılış şekline bağlıdır. Evlilik büyüsü yaptırılmak istenen kişi başka birisi ile evli ise kendi gerçek yuvasının yıkımına neden olur.

Bu durum ise suçu günahı olmayan insanların haksız yere yuvalarını yıkmak demektir. Evlilik büyüsü yaptırmak için gereken şartların başında büyü yaptırmak isteyen insan ile karşılıklı bir duygu alışverişinin olması gerekmektedir. Aşk büyüsü, evlilik büyüsü gibi büyüler insanlar üzerinde hayatını mahvedecek büyüklükte etkilere sahip olabilir. Masum bir nedenle yaptırılan evlilik büyüsü yeterli ve gerekli ilim sahibi olmayan bir insana yaptırıldığında bir yuvanın haksız yere yıkılmasına bile neden olabilir.

Evlilik Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kendisine evlilik büyüsü yapılmış ola kadın ya da erkek yapılan büyünün etkisiyle bazı belirtiler göstermektedir. Bu belirtiler şunlardır;

 • Sürekli yorgun ve dalgındır.
 • Kalabalık ortamlardan sürekli kaçar ve yalnız kalmak ister.
 • Çok konuşmaz.
 • Sevdiği kişiden başka herkesi değersiz gibi görür ve bu şekilde davranır.
 • Hayal ile gerçek arasında davranışlar gösterir.
 • Algılamada sıkıntı yaşar.
 • Uyku düzeni bozulur.
 • İştahı kesilir.

Evlilik Büyüsü Etkileri Kalıcı mıdır?

Evlilik büyüsü nedir? Nasıl Yapılır? Yapılan bütün büyüler gibi evlilik büyüsü de kalıcı etkilere sahiptir. Evlilik büyüsü yapıldığı fark edildiği anda büyü bozma yoluna gidilirse büyüyü bozmak ve evlilik büyüsünün etki alanından kurtulmak mümkündür.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]